Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний накладний неповоротний світильник ЖКГ Feron AL3005-R 18W 4000К.
Світильники для освітлення парадних і сходових прольотів житлових будинків, підсобних, складських, виробничих, адміністративних та інших приміщень, об'єктів сфери ЖКГ тощо.
Корпус з міцного вогнетривкого пластику забезпечує стійкість до механічного впливу, високих і низьких температур. Пластик світильника не підтримує горіння.
Ступінь пило-та вологозахисту IP65 унеможливлює негативний вплив підвищеної вологості і пилу.
Якісний драйвер сучасні електронні комплектуючі забезпечують стабільну роботу світильників при перепадах напруги.
Для моделей овальної форми вибрані корпуси з необхідними розмірами, збільшуються з кожним рівнем потужності. Лабораторні дослідження показали, що менші розміри корпусу в великих потужностях призводять до надмірного перегріву світлодіодів.
Менше витрат. Забезпечують економію електроенергії до 90% в порівнянні з лампами розжарювання і галогенними лампами.
Якість світла. Рівне комфортне світіння без мерехтіння і пульсацій. Миттєве включення.
Ресурс роботи 25 000 годин.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантія 12 місяців
Світильники для освітлення парадних і сходових прольотів житлових будинків, підсобних, складських, виробничих, адміністративних та інших приміщень, об'єктів сфери ЖКГ тощо.
Корпус з міцного вогнетривкого пластику забезпечує стійкість до механічного впливу, високих і низьких температур. Пластик світильника не підтримує горіння.
Ступінь пило-та вологозахисту IP65 унеможливлює негативний вплив підвищеної вологості і пилу.
Якісний драйвер сучасні електронні комплектуючі забезпечують стабільну роботу світильників при перепадах напруги.
Для моделей овальної форми вибрані корпуси з необхідними розмірами, збільшуються з кожним рівнем потужності. Лабораторні дослідження показали, що менші розміри корпусу в великих потужностях призводять до надмірного перегріву світлодіодів.
Менше витрат. Забезпечують економію електроенергії до 90% в порівнянні з лампами розжарювання і галогенними лампами.
Якість світла. Рівне комфортне світіння без мерехтіння і пульсацій. Миттєве включення.
Ресурс роботи 25 000 годин.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 18 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 180-260 |
| Світловий потік | 1710 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 51 см |
| Діаметр | 174 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Вогнетривкий пластик |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 219 ₴






