Новинка

Промисловий світлодіодний світильник Feron AL1004 150W
- Немає в наявності
- Код: 41203
1 732 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильники Highbay - енергоефективна альтернатива застарілим світильників під металогалогенні лампи, ДРЛ і ДНаТ.
Призначені для освітлення приміщень великої площі і з високими стелями: складських та торгових приміщень, виробничих цехів, спортивних комплексів, промислових об'єктів, аеропортів тощо.
Особливості та переваги світильників AL1004:
Світильник з фільтром в драйвері не впливає на спрацювання сигналізації складів.
Ефективні світлодіоди забезпечують високу енергоефективності в 105-110Lm / W.
Якість конструкції. Міцний корпус з алюмінію, який гарантує ефективне відведення тепла - електронні компоненти не перегріваються і забезпечується тривалий ресурс роботи світлодіодів. Фасетчатим загартоване скло з тисненням мікропризм підвищує пропускну здатність світлового потоку - в межах 85-90%. Зменшено ефект засліплення.
Надійний драйвер забезпечує стабільну роботу в діапазоні напруг 175-265V. Стійкий до мережевих імпульсних перепадів великої потужності.
Зниження експлуатаційних витрат. Забезпечують економію енергії від 30 до 60% в порівнянні з аналогами. Це готове рішення для освітлення, яке не потребує додаткового обладнання і регулярної заміни ламп, що значно знижує експлуатаційні витрати.
Стабільна робота. Конструкція забезпечує високу ступінь пило-та вологозахисту IР65 і стабільну роботу при температурах -20 ° - + 40 ° С.
Тривалий ресурс роботи світильників 30000 годин
Гарантія 24 місяці.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Призначені для освітлення приміщень великої площі і з високими стелями: складських та торгових приміщень, виробничих цехів, спортивних комплексів, промислових об'єктів, аеропортів тощо.
Особливості та переваги світильників AL1004:
Світильник з фільтром в драйвері не впливає на спрацювання сигналізації складів.
Ефективні світлодіоди забезпечують високу енергоефективності в 105-110Lm / W.
Якість конструкції. Міцний корпус з алюмінію, який гарантує ефективне відведення тепла - електронні компоненти не перегріваються і забезпечується тривалий ресурс роботи світлодіодів. Фасетчатим загартоване скло з тисненням мікропризм підвищує пропускну здатність світлового потоку - в межах 85-90%. Зменшено ефект засліплення.
Надійний драйвер забезпечує стабільну роботу в діапазоні напруг 175-265V. Стійкий до мережевих імпульсних перепадів великої потужності.
Зниження експлуатаційних витрат. Забезпечують економію енергії від 30 до 60% в порівнянні з аналогами. Це готове рішення для освітлення, яке не потребує додаткового обладнання і регулярної заміни ламп, що значно знижує експлуатаційні витрати.
Стабільна робота. Конструкція забезпечує високу ступінь пило-та вологозахисту IР65 і стабільну роботу при температурах -20 ° - + 40 ° С.
Тривалий ресурс роботи світильників 30000 годин
Гарантія 24 місяці.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Застосування освітлення | Для ЖКГ |
| Колірна температура | 6500K |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 150 Вт |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Напруга мережі | 170-265V |
| Енергоефективність: | 107Lm/W |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8.8 мм |
| Діаметр | 26 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 16000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Стан | Нове |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Термін служби | 3 років |
| Тип харчування | Мережа |
| Кут світла | 120 град. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
- Ціна: 1 732 ₴





