
LED панель Lemanso 36W 3000LM 6500K 180-265V / LM1053 зовніш + врізний
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 332835/LM1053
448 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна панель Lemanso 36W 3000LM 6500K є аналогом вбудованого або накладного люмінесцентного світильника типу 4 * Т 8. Використання світлодіодного панелі дозволяє в цілому заощадити більше 30% електроенергії, в порівнянні з використанням звичайних застарілих світильників. Мають значний ресурс роботи, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Світильник включається миттєво і забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтіння і відблисків. Це створює комфортні умови як для роботи, так і відпочинку. Світильник дуже простий в підключенні і монтажі. Світильник призначений для освітлення адміністративних приміщень, навчальних закладів, торгових і виставкових площ.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від пар
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від пар
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 180-260 |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 600 см |
| Ширина | 600 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал розсіювача | Багатошаровий матовий акриловий полімер |
| Кут розсіювання | 120° |
- Ціна: 448 ₴


