
Трековий світлодіодний світильник Feron AL140 10W 4000К чорний
- Готово до відправки
- Код: 41610
335 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трековий світильник для підсвітлення інтер'єрів житлових приміщень, кафе, ресторанів, готелів, виставкових залів, торгових, адміністративно-офісних та інших приміщень.
Завдяки оптимізованим технічним рішенням і використанню сучасних технологій світильники AL140 мають найбільш привабливу вартість в асортиментному ряді світлодіодних трекових світильників Feron.
Якісна електроніка. Оснащені якісним вбудованим драйвером, що забезпечує стабільну роботу світильників в діапазоні напруг 170-265V.
Регулювання напрямку світлового потоку. Мають зручне регулювання напряму світлового променя: на 350 ° в горизонтальній площині на 90 ° у вертикальній площині.
Якість конструкції. Міцний корпус з алюмінію, якісні електронні компоненти і комплектуючі. Ступінь захисту IР40.
Якість світла. Високий індекс передачі кольору Ra> 80 дозволяє максимально реалістично і чітко передати колір освітлюваних предметів.
Економічність. Світильники є повним аналогом стандартних трекових світильників під галогенові лампи. Забезпечують економію електроенергії до 70% в порівнянні з використанням галогенних ламп.
Тривалий ресурс роботи світильників 40000 годин,
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від парті
Завдяки оптимізованим технічним рішенням і використанню сучасних технологій світильники AL140 мають найбільш привабливу вартість в асортиментному ряді світлодіодних трекових світильників Feron.
Якісна електроніка. Оснащені якісним вбудованим драйвером, що забезпечує стабільну роботу світильників в діапазоні напруг 170-265V.
Регулювання напрямку світлового потоку. Мають зручне регулювання напряму світлового променя: на 350 ° в горизонтальній площині на 90 ° у вертикальній площині.
Якість конструкції. Міцний корпус з алюмінію, якісні електронні компоненти і комплектуючі. Ступінь захисту IР40.
Якість світла. Високий індекс передачі кольору Ra> 80 дозволяє максимально реалістично і чітко передати колір освітлюваних предметів.
Економічність. Світильники є повним аналогом стандартних трекових світильників під галогенові лампи. Забезпечують економію електроенергії до 70% в порівнянні з використанням галогенних ламп.
Тривалий ресурс роботи світильників 40000 годин,
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від парті
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 185~265 B |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 800 лм |
| Форма | Вертикальна L-подібна |
| Кут свічення | 35 град. |
| Встановлення | Стельова |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 125 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Висота | 138 мм |
- Ціна: 335 ₴






