
Світлодіодна лампа Feron LB-207 9W E27 4000K свічка
- В наявності
- Код: 40183
66 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа Feron LB-207 9W E27 4000K це лампа з серії Standard. Лампа сегмента економ, що відрізняється помірною ціною.
Більше світла. Ефективні світлодіоди забезпечують високий рівень енергоефективності - 117Лм / Вт. Це на 30-45% яскравіше, ніж в інших лампах з такою ж потужністю.
Конструкція Driver-on-board. Драйвер і електронні компоненти розміщені на платі. При такій технології виробництва вся схема складається з більш надійних напівпровідників, які розраховані на роботу в високотемпературному режимі. Електронні компоненти працюють в більш комфортному тепловому режимі і не перегріваються, тому лампи стабільно працюють протягом заявленого ресурсу роботи ..
Композитний радіатор. Корпус виготовлений з поєднання алюмінієвої основи і теплорозсіюючих пластмаси. Така конструкція дозволяє забезпечити необхідний тепловідвід.
Надійний драйвер. Лампа оснащена IC-драйвером і стабільно працює в діапазоні напруги 175V-265V. При перепадах напруги світловий потік лампи не змінюється.
Якісне світло. IC-драйвер забезпечує комфортне світло без пульсацій (коефіцієнт пульсацій <5%). Коефіцієнти передачі кольору Ra> 80.
Ресурс роботи складає 30 000 годин.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
Усі лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 12 місяців
Більше світла. Ефективні світлодіоди забезпечують високий рівень енергоефективності - 117Лм / Вт. Це на 30-45% яскравіше, ніж в інших лампах з такою ж потужністю.
Конструкція Driver-on-board. Драйвер і електронні компоненти розміщені на платі. При такій технології виробництва вся схема складається з більш надійних напівпровідників, які розраховані на роботу в високотемпературному режимі. Електронні компоненти працюють в більш комфортному тепловому режимі і не перегріваються, тому лампи стабільно працюють протягом заявленого ресурсу роботи ..
Композитний радіатор. Корпус виготовлений з поєднання алюмінієвої основи і теплорозсіюючих пластмаси. Така конструкція дозволяє забезпечити необхідний тепловідвід.
Надійний драйвер. Лампа оснащена IC-драйвером і стабільно працює в діапазоні напруги 175V-265V. При перепадах напруги світловий потік лампи не змінюється.
Якісне світло. IC-драйвер забезпечує комфортне світло без пульсацій (коефіцієнт пульсацій <5%). Коефіцієнти передачі кольору Ra> 80.
Ресурс роботи складає 30 000 годин.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
Усі лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 80 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут свічення | 200 град. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 9 Вт |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Свічка |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 121 мм |
| Діаметр | 37 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1050 лм |
- Ціна: 66 ₴



