Новинка

Вбудований світильник Feron CD1901
- В наявності
- Код: 01834
172 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лаконічний і мінімалістичний вбудований світильник Feron CD1901 з акриловим корпусом під лампу MR16 для обробки сучасних інтер'єрів в квартирах і будинках, в приміщеннях кафе, ресторанів, готелів та ін.
Можуть використовуватися в якості основного освітлення, так і для створення світлових акцентів в певних ділянках приміщення, або на окремих предметів інтер'єру.
Особливості моделі Feron CD1901:
Монтаж в різні види стель. Може встановлюватися як в підвісні так і в натяжні стелі.
Якість конструкції. Корпус світильника виконаний з акрилу.
Гарантія 12 місяців.
Можуть використовуватися в якості основного освітлення, так і для створення світлових акцентів в певних ділянках приміщення, або на окремих предметів інтер'єру.
Особливості моделі Feron CD1901:
Монтаж в різні види стель. Може встановлюватися як в підвісні так і в натяжні стелі.
Якість конструкції. Корпус світильника виконаний з акрилу.
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Діаметр врізного отвору | 70 мм |
- Ціна: 172 ₴




