
Вбудований світильник Feron DL2901
- В наявності
- Код: 41134
203 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лаконічний і мінімалістичний вбудований світильників Feron DL2901 чудово підійде для оздоблення сучасних інтер'єрів у квартирах і будинках, в приміщеннях кафе, ресторанів, готелів та інше. світлових акцентів в певних ділянках приміщення, або на окремих предметах інтер'єру.
Особливості моделі Feron DL2901:
Може встановлюватися як у підвісні так і в натяжні стелі. Якість конструкції. Корпус світильника виконаний з акрилу.
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 92 мм |
| Діаметр врізного отвору | 65 мм |
| Ширина | 92 мм |
- Ціна: 203 ₴






