
Світлодіодний світильник з ІЧ-датчиком Feron AL3006-RPS 12W
- Готово до відправки
- Код: 40209
380 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний світильник із ІЧ-датчиком Feron AL3006-RPS 12W
Світлодіодний світильник для ЖКГ з рівнем захисту ІР65 та ІЧ-датчиком. Світильники для освітлення різних типів приміщень з нерегулярною потребою у освітленні: парадних та сходових прольотів житлових будинків, підсобних, складських, адміністративних та інших приміщень у сфері ЖКГ тощо.
Особливості моделі AL3006-RPS:
ІЧ-датчик. Керує включенням та вимкненням світильника при попаданні людини в радіус дії датчика.
Корпус з міцного вогнетривкого пластику забезпечує стійкість до механічного впливу, високих та низьких температур. Пластик світильника не підтримує горіння.
Ступінь пило- і вологозахисту IP65 унеможливлює негативний вплив підвищеної вологості та пилу. при перепадах напруги.
Менше витрат. Забезпечують економію електроенергії до 90% в порівнянні з лампами розжарювання та галогенними лампами.
Якість світла. Рівне комфортне світіння без мерехтіння та пульсацій. Миттєве включення.
Ресурс роботи 30 000 годин.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Так |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 6500K |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 12 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 180-260 |
| Світловий потік | 900 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 см |
| Діаметр | 135 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Вогнетривкий пластик |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 380 ₴





