
Світлодіодний світильник Feron AL6070 RING 70W
- В наявності
- Код: 40215
2 644 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
SMART світильник для декоративного освітлення.
Мінімалістичний та стильний дизайн дозволяє встановлювати такий світильник у будинках та квартирах, у залах ресторанів, кафе, готелів тощо.
Дизайн. Незвичайне технічне рішення і особлива конструкція світильника створюють ефект, зависнувши в повітрі світлового кола.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, дозволяє заощадити до 85% електроенергії в порівнянні з використанням звичайних ламп.
Рівномірне свічення.Рівномірне розміщення світлодіодів по периметру світильника забезпечує його м'яке однорідне світіння без виникнення темних зон.
Функція пам'яті. Останні налаштування яскравості та колірної температури використовуються при наступному увімкненні світильника.
Ресурс роботи 25 000 годин
Гарантія 1 рік
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 70 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 4480 лм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 37 см |
| Діаметр | 400 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
| Основні | |
| Колірна температура | 3000-4000-6000K |
- Ціна: 2 644 ₴






