
Налобний світлодіодний ліхтарик H015 VIDEX 330Lm 5000K
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 26563/ VLF-H015
525 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Налобний світлодіодний ліхтарик VIDEX H015 VIDEX 330Lm 5000K призначений для індивідуального використання в темний час доби або в приміщеннях без освітлення. Основними показниками є герметичність, надійний корпус, дальність світла. Дозволяє обрати необхідний режим роботи. Максимальна яскравість 330 Lm. Регульований кут нахилу кріплення дозволяє обрати зручний кут освітлення.
Використовується налобний ремінь для ліхтаря із зносостійкого матеріалу, м'якого за текстурою, що забезпечує зручне користування.
Сенсорне управління:
Ліхтарем можна керувати за допомогою сенсорного датчика. Кнопка сенсора допомагає увімкнути ліхтар та контролювати його режими жестами рук.
Довготривале натискання будь-якої кнопки дозволяє вимкнути ліхтар. Короткочасне натискання функціональної кнопки дає можливість перемикати режими роботи.
Режим роботи ліхтаря:
HIGH (Режим біле світло максимальної потужності) – яскравість світла 330Lm. Дистанція освітлення налічує 85м. Тривалість роботи 3год. Інтенсивність світлового потоку 1800cd.
LOW (Режим біле світло мінімальної потужності світла) – яскравість світла 105Lm. Дистанція освітлення налічує 53м. Тривалість роботи 3год. 30хв. Інтенсивність світлового потоку 696cd.
STROBE (Стробоскоп) - швидко відтворює повторювані яскраві білі світлові імпульси.
RED ON - червоне світло максимальної потужності.
RED FLASH - червоне світло мерехтливе.
Рівень заряду ліхтаря:
При повному заряді – всі 4 індикатори світяться зеленим кольором. Доступне заряджання за допомогою USB Type-C.
Відмінно захищений і адаптований під використання в складних та екстремальних умовах. Без проблем витримує механічні навантаження, падіння з висоти. Може падати з висоти 1 м. і при цьому не пошкодиться. Має повний захист від пилу, сильного дощу та бризок. Стандарт захисту – IP67 (1м під водою). Пов’язка виготовлена з тонкого та повітропроникного матеріалу з силіконовим кріпленням для ліхтаря.
Відмінний, сучасний, високоефективний ліхтар буде прекрасним супутником під час активного відпочинку. Зручний в застосуванні. Гарантія 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 71 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дальність світлового променя | 85 м |
| Довжина | 65 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості ліхтаря | Протиударний, Водонепроникний |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Світловий потік | 330 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | LED |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Стабілізація розряду: | Неповна |
| Тип світлодіода: | CREE XTE 5W |
| Час заряду | 3г |
| Індикатор заряду: | 4 рівневий |
| Захист від падіння: | 1 м |
| Матеріал лінзи: | полікарбонат |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Клас захисту, IP | 67 (1м під водою) |
| Розміри: | 65mm x 35mm x 32mm |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Наголовний ремінь, зарядний шнур |
| Тип акумулятора | Li-pol 850mAh незмінний |
| Режим роботи | Максимум, низький, стробоскоп, червоний, червоне мерехтіння |
- Ціна: 525 ₴










