
LED вуличний ліхтар автономний VIDEX 60W 5000K
- В наявності 1 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 26702 / VL-SLSO-605
9 560 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Автономний світлодіодний ліхтар - призначений для якісного вуличного освітлення промислових, паркових, прибудинкових територій, дитячих майданчиків, зон відпочинку, доріг, торгових або рекламних локацій без зайвих витрат на монтаж і електроспоживання. Сонячна панель світлодіодного ліхтаря не вимагає підключення до електричної мережі і дозволяє використовувати сонячну енергію, що робить його повністю автономним, екологічним і максимально безпечним.
Пульт дистанційного керування дозволяє запрограмувати ліхтар в необхідному режимі.
Головні переваги автономного світлодіодного вуличного ліхтаря:
• Джерелом світла служать світлодіоди, що забезпечують якісне, рівномірне і спрямоване освітлення;
• Тривалий термін експлуатації без необхідності в технічному обслуговуванні;
• Захист за стандартом IP65 дозволяє використовувати ліхтар в будь-яких погодних умовах;
• Швидкий і зручний монтаж;
• Не вимагає споживання електроенергії з мережі.
Для увімкнення світлодіодного ліхтаря необхідно натиснути кнопку «ON» («Увімк.») на пульті дистанційного керування. Увімкнення та вимкнення світлодіодного ліхтаря здійснюється примусово, незалежно від часу доби. За допомогою пульта ДК можна обрати необхідний режим та регулювати яскравість ліхтаря.
Рекомендована висота монтажу 3-6м
Час повного заряду 5-8 годин.
Час роботи при максимальній потужності +\- 12 годин.
Режими роботи (за допомогою пульта):
При освітленості навколишнього середовища менше 50Лк ліхтар вмикається і працює в режимі Авто.
1. "Авто" 1ша година роботи - 100% яскравості, 2га година - 80%, з 3ї години по 6ту включно - 60% яскравості, 7ма година - 50% яскравості, з 8ї години і до вимкнення – 30% яскравості.
2. "3г" вмикає ліхтар вночі, після 3х годин роботи він вимикається.
3. "5г" вмикає ліхтар вночі, після 5ти годин роботи він вимикається.
4. "8г" вмикає ліхтар вночі, після 8ми годин роботи він вимикається.
Ліхтар запам'ятовує останні налаштування і застосовує їх при наступному включенні.
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8500 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Застосування освітлення | Для освітлення вулиць, парків |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 3.2 В |
| Потужність | 60 Вт |
| Світловий потік | 4300 лм |
| Спосіб монтажу | На опору |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Термін служби | 5 років |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Додаткові характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Розміри | |
| Висота | 9.5 см |
| Довжина | 56.5 см |
| Ширина | 18.9 см |
| Основна | |
| Ємність акумулятора: | 45Ah |
| Розміри панелі | 670mm x 600mm x 30mm |
| Рекомендована висота установки | 3-5м |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Кут розсіювання | 90°*130° |
- Ціна: 9 560 ₴
- Спосіб упаковки: 1шт в упаковці










