
LED вуличний ліхтар VIDEX 50W 5000K Сірий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 24975 / VL-SL06-505
3 350 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED вуличний ліхтар VIDEX 50W 5000K
Світлодіодний ліхтар призначений для вуличного освітлення промислових, паркових, прибудинкових територій, дитячих майданчиків, зон відпочинку, доріг, торгових або рекламних локацій. Завдяки широкому діапазону робочої температури може використовуватися як за низьких, так і за високих температур, що забезпечить якісне освітлення, яке відповідає сучасним вимогам, протягом тривалого терміну.
Ліхтар оснащений високим захистом від ударів IK07 та високим ступенем захисту від вологи і пилу ІР65, тому чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам.
Після монтажу не потребує обслуговування протягом усього періоду експлуатації. Розміщення ліхтарів рекомендується виконувати на висоті 8-10м за відстанню між стовпами 20-35м.
Ліхтар має збільшену світловіддачу - 130Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 6500Лм. Джерелом світла слугують світлодіоди, що забезпечують якісне, рівномірне і спрямоване світло.
Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень. Термін служби не залежить від частоти вмикань і вимикань. Ресурс роботи - 50 000 годин.
Простий в установці і підключенні. Його розміри становлять усього 460x213,5х62мм.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 100-305В. Не містить шкідливих речовин.
Гарантійний термін 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2200 г |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Застосування освітлення | Для освітлення вулиць, парків |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Робоча напруга (В) | 110-240 |
| Світловий потік | 6500 лм |
| Світловіддача | 130 лм/Вт |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Термін служби | 2 років |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Додаткові характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 75 |
| Коефіцієнт потужності | 0.95 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Розміри | |
| Висота | 6.2 см |
| Довжина | 46 см |
| Ширина | 21.3 см |
| Основна | |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Робоча напуга | AC 100-305 V |
| Сила струму | 240mA |
| Кут розсіювання | 130° |
- Ціна: 3 350 ₴



