
Світильник Videx SPF07 GU10 накладний поворотний подвійний чорний
- Готово до відправки
- Код: 26841/VL-SPF07-B
700 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтер'єрний накладний подвійний поворотний світильник підходить для освітлення сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів тощо. Підійде для лоджій і коридорів та певних зон у великих кімнатах. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації. Корпус виконаний з алюмінію, на відміну від дешевих аналогів з металевим корпусом, що не схильний до корозії.
Як джерело світла використовується одна лампочка з цоколем GU10 і максимальною потужністю 30W.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів IK07 та ступенем захисту IР20 - не допускає потрапляння часточок бруду всередину світильника.
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 325 г |
| Висота | 200 см |
| Діаметр | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність навантаження, Вт | 30W |
| Формфактор: | MR16 |
| Основні | |
| Розмір іншого світильника | 60mm х 100mm |
- Ціна: 700 ₴



