
Світильник Videx PF05D GU10 підвісний білий
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 26837/ VL-SPF05D-W
570 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтер'єрний підвісний світильник це освітлювальний пристрій, може використовуватися як основне, так і акцентне освітлення декоративної підсвітки житлових, торгових і адміністративних приміщень, кафе і ресторанів, виставкових залів, галерей і т.д. Корпус виконаний з алюмінію, на відміну від дешевих аналогів з металевим корпусом, що не схильний до корозії.
Як джерело світла використовується одна лампочка з цоколем GU10 і максимальною потужністю 30W.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів IK07 та ступенем захисту IР20 - не допускає потрапляння часточок бруду всередину світильника.
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 150 г |
| Висота | 200 см |
| Діаметр | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність навантаження, Вт | 30W |
| Розмір основи | 60mm х 25mm |
| Форма | Циліндр |
| Формфактор: | MR16 |
- Ціна: 570 ₴
- Спосіб упаковки: 20шт в яшику




