
Світлодіодна лампа Feron LB-381 1W E27 2700К
- Готово до відправки
- Код: 41675
115 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампи для гірлянд белт-лайт та декоративного освітлення.
Різне свічення. Лампи представлені моделями з теплим свіченням 2700К та RGB-свіченням.
Міцний пластиковий розсіювач забезпечує міцність, довговічність ламп, та рівномірність розсіювання світлового потоку.
Форма ламп, стандартний цоколь Е27 та потужність, дозволяють використовувати їх як в гірляндах белт-лайт так і в будь-яких світильниках для вирішення різноманітних завдань в освітленні.
Гарантія 6 місяців.
Ресурс роботи складає 15 000 годин.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кут свічення | 270 град. |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 1 Вт |
| Термін служби ламп | 15000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Сферична |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 105 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоче положення | Універсальне |
- Ціна: 115 ₴




