
Профіль для світлодіодної стрічки Feron CAB254 3м.
- В наявності
- Код: 01836
741 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алюмінієвий профіль прихованого монтажу, що вбудовується в гіпсокартон чи інші матеріали під будівельну обробку. Призначений для створення декоративних світлових ліній в інтер’єрі. Підсвічування у вигляді ліній на стелі, стінах чи підлозі виглядає ефектно, стильно і сучасно, та дозволяє візуально зонувати простір у приміщенні. Матовий розсіювач, який йде у комплекті, виготовленний з високоякісного полікарбонату не жовтіє в процесі експлуатації та м’яко розсіює світло без ефекту засліплення.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 300 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 61.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | 2 заглушки |
| Матеріал корпусу | Анодований алюміній |
| Матеріал розсіювача | Матовий пластик |
| Розмір | 61,5 мм*300 мм*14 мм |
| Колір корпусу | Срібний |
- Ціна: 741 ₴


