SMART світильники AL5000 35Вт
Основні переваги світильників:
Приваблива вартість. Модель виконана в новому оптимізованому технічному рішенні побудови плати, що не впливає на якість світлових характеристик у порівнянні з моделями старого зразка.
Дизайн. Світильники зберігають лаконічність дизайну моделі AL5000, що підходить до будь-якого інтер’єру та типу приміщення.Завдяки прозорим вкрапленням у плафоні та теплим і білим cвітлодіодам забезпечується ефект мерехтіння (зоряного неба) при увімкненому світильнику.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайної люстри.
Рівномірне свічення. Нове технічне рішення зберігає однорідність свічення світильника без виникнення темних зон.
Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 35 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 2800 лм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 см |
| Діаметр | 455 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
| Основні | |
| Колірна температура | 2500-4000-6500К |
- Ціна: 1 470 ₴







