-10%LED світильник Back вбудований круглий VIDEX 26W 5000K
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 26903 / VL-DLBR-265
307 ₴
276,30 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED світильник Back вбудований круглий VIDEX 26W 5000K - є джерелом більш якісного освітлення і споживає набагато менше електроенергії. Він не нагрівається і тому прекрасно поєднується з підвісними або натяжними стелями, а монтаж не викличе труднощів навіть у непрофесіонала. Мають сучасний дизайн. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю. Регульований механізм кріплення забезпечує максимальну зручність при монтажі світильника. Світильники поставляються у зібраному вигляді, разом зі скобами кріплення. Готові до встановлення прямо з упаковки. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом всього періоду експлуатації.
Світильник має світловіддачу - 100Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 2600Лм. Відтворює приємне рівномірне світло. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 140°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості включень та виключень (100 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 185-265В.
Світильники поставляються у зібраному вигляді, разом із скобами кріплення Готові до встановлення прямо із упаковки.
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Кут розсіювання | 140 град. |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 26 Вт |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Світловий потік | 2600 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 325 г |
| Висота | 30 см |
| Діаметр | 295 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр врізного отвору | 281-286мм |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коефіцієнт потужності | 0.6 |
| Максимальна сила струму | 196 |
| Форма | Круглий |
| Основні | |
| Енергоефективність | 100 Lm/W |
| Частота | 50/60Hz |
| Якість світла | Ra >80 |
| ресурс Роботи | 30000 рік |
- Ціна: 276,30 ₴




