
Трековий світлодіодний світильник Feron AL140 10W білий
- В наявності
- Код: 41609
335 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Трековий світильник для акцентної підсвітки інтер’єрів житлових приміщень, кафе, ресторанів, готелів, виставкових залів, торговельних, адміністративно-офісних та інших приміщень.
Завдяки оптимізованим технічним рішенням та використанню сучасних технологій світильники AL140 мають найбільш привабливу вартість в асортиментному ряду світлодіодних трекових світильників Feron.
Якісна електроніка. Оснащені якісним вбудованим драйвером, що забезпечує стабільну роботу світильників у діапазоні напруг 170-265V.
Регулювання напрямку світлового потоку. Мають зручне регулювання напрямку світлового променя: на 350° у горизонтальній площині, на 90° у вертикальній площині.
Якість конструкції. Міцний корпус із алюмінію, якісні електронні компоненти та комплектуючі. Ступінь захисту IР40.
Якість світла. Високий індекс передачі кольору Ra>80 дозволяє максимально реалістично й чітко передати колір освітлюваних предметів.
Економічність. Світильники є повним аналогом стандартних трекових світильників під галогенні лампи. Забезпечують економію електроенергії до 70% у порівнянні з використанням галогенних ламп.
Тривалий ресурс роботи світильників 40 000 годин,
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кут свічення | 35 град. |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 185~265 B |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Світловий потік | 800 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма | Вертикальна L-подібна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 138 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Ширина | 125 мм |
- Ціна: 335 ₴





