
Світлодіодна лампа Feron LB-216 8W G5.3 2700K
- В наявності
- Код: 40184
57 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа LB-216 із серії Standard. Це серія ламп для споживачів, які шукають гідну якість продукту та одночасно помірну ціну на нього. Корпус ламп виготовлений із сучасної теплостійкої пластмаси та зберігає всі необхідні параметри для тепловідведення. Тепловий режим світлодіодів повністю відповідає такій конструкції корпусу. Лампи оснащені IC-драйверами, що захищає їх від перепадів напруги. Крім того, у лампах Standard, як і в інших світлодіодних лампах Feron, відсутні пульсації, які забезпечують комфортний режим роботи. Таким чином, дана серія ламп поєднала у собі сучасні інноваційні матеріали, високу якість виробництва та естетичну привабливість. Лампа є аналогом лампи розжарювання потужністю 80W. Має тривалий ресурс роботи, що становить 30 000 годин. Призначена для використання в точкових світильниках.
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії.
ВСІ лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 12 місяців.
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії.
ВСІ лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 80 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кут свічення | 120 град. |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 8 Вт |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G5.3 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 58 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 700 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма лампочки | MR16 |
- Ціна: 57 ₴



