
Вбудований світильник Feron DL6022 перлове срібло
- Немає в наявності
- Код: 30129
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поворотний вбудований світильник
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | Дванадцять, 220~240 В |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 37 мм |
| Діаметр | 95 мм |
| Діаметр врізного отвору | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 150 ₴



