
Настільний світильник Feron DE1440 під лампу Е27 білий
- В наявності
- Код: 40211
1 730 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
астільний світильник під лампу забезпечує ефективне локальне освітлення робочих зон для комфортної роботи або навчання.
Основні переваги моделі:
Дизайн. Світильник має естетичний привабливий та яскравий дизайн, тому може використовуватись не лише як освітлювальний прилад, але й як елемент дизайну інтер’єра.
Керування світлом. Світильник оснащений патроном Е27 під лампу загального призначення, тож ви самі можете обирати вид лампи для них таким чином керувати яскравістю та температурою свічення.
Якість конструкції. Міцний металевий корпус.
Мережевий шнур з вимикачем.
Гарантія 1 рік.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 510 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Діаметр | 130 мм |
- Ціна: 1 730 ₴






