
Світлодіодна лампа Feron LB-205 9W E14 4000K
- В наявності
- Код: 40177
62 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Більше світла. Ефективні світлодіоди забезпечують високий рівень енергоефективності – 117Лм/Вт. Це на 30-45% яскравіше, ніж в інших лампах із такою ж потужністю.
Конструкція Driver-on-board. Драйвер та електронні компоненти розміщені на платі. За такої технології виробництва вся схема складається з більш надійних напівпровідників, які розраховані на роботу у високотемпературному режимі. Електронні компоненти працюють у більш комфортному тепловому режимі і не перегріваються, тому лампи стабільно працюють протягом заявленого ресурсу.
Композитний радіатор. Корпус виготовлений з поєднання алюмінієвої основи та теплорозсіювального пластмаси. Така конструкція дозволяє забезпечити необхідне тепловідведення.
Надійний драйвер Лампа оснащена IC-драйвером та стабільно працює в діапазоні напруги 175V-265V. При перепадах напруги світловий потік лампи не змінюється.
Якісне світло. IC-драйвер забезпечує комфортне світло без пульсацій (коефіцієнт пульсацій <5%). Коефіцієнти кольору Ra> 80.
Ресурс роботи складає 30000 годин.
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії.
ВСІ лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!!
Гарантійний термін 12 місяців
Конструкція Driver-on-board. Драйвер та електронні компоненти розміщені на платі. За такої технології виробництва вся схема складається з більш надійних напівпровідників, які розраховані на роботу у високотемпературному режимі. Електронні компоненти працюють у більш комфортному тепловому режимі і не перегріваються, тому лампи стабільно працюють протягом заявленого ресурсу.
Композитний радіатор. Корпус виготовлений з поєднання алюмінієвої основи та теплорозсіювального пластмаси. Така конструкція дозволяє забезпечити необхідне тепловідведення.
Надійний драйвер Лампа оснащена IC-драйвером та стабільно працює в діапазоні напруги 175V-265V. При перепадах напруги світловий потік лампи не змінюється.
Якісне світло. IC-драйвер забезпечує комфортне світло без пульсацій (коефіцієнт пульсацій <5%). Коефіцієнти кольору Ra> 80.
Ресурс роботи складає 30000 годин.
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії.
ВСІ лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!!
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 90 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут свічення | 200 град. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 9 Вт |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Кулька |
| Цоколь | E14 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 92 мм |
| Діаметр | 45 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1050 лм |
- Ціна: 62 ₴



