
Світлодіодній світильник Feron AL6200 QUADRO S 50W чорний
- Немає в наявності
- Код: 40240
3 734 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SMART світильник для декоративного освітлення. Мінімалістичний та стильний дизайн дозволяє встановлювати такі світильники у будинках та квартирах, у залах ресторанів, кафе тощо.
Основні переваги моделі:
Дизайн. Незвичайне технічне рішення та особлива конструкція світильників із кількох світлових модулів.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник дозволяє заощадити до 85% електроенергії, порівняно з використанням звичайних люстр.
Керування параметрами світла. Можливість керування яскравістю та колірною температурою.
Рівномірне світіння. Рівномірне розміщення світлодіодів по периметру світильника забезпечує його м'яке однорідне світіння без темних зон.
Функція пам'яті Останні налаштування яскравості та колірної температури зберігаються під час увімкнення світильника.
Тривалий ресурс роботи світильників у 25000 годин.
Гарантія 2 роки.
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії
Основні переваги моделі:
Дизайн. Незвичайне технічне рішення та особлива конструкція світильників із кількох світлових модулів.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник дозволяє заощадити до 85% електроенергії, порівняно з використанням звичайних люстр.
Керування параметрами світла. Можливість керування яскравістю та колірною температурою.
Рівномірне світіння. Рівномірне розміщення світлодіодів по периметру світильника забезпечує його м'яке однорідне світіння без темних зон.
Функція пам'яті Останні налаштування яскравості та колірної температури зберігаються під час увімкнення світильника.
Тривалий ресурс роботи світильників у 25000 годин.
Гарантія 2 роки.
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 2300 лм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 450 см |
| Ширина | 350 см |
| Основні | |
| Колірна температура | 2700К-4000К-6500К |
- Ціна: 3 734 ₴






