SMART світильник для декоративного освітлення. Мінімалістичний та стильний дизайн дозволяє встановлювати такі світильники у будинках та квартирах, в залах ресторанів, кафе, тощо.
Основні переваги моделі:
Дизайн. Незвичне технічне рішення та особлива конструкція світильників з декількох світлових модулів.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє заощадити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
Керування параметрами світла. Можливість керування яскравістю та колірною температурою.
Рівномірне свічення. Рівномірне розміщення світлодіодів по периметру світильника забезпечує його однорідне м’яке свічення без виникнення темних зон.
Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури зберігаються при наступному ввімкненні світильника.
Тривалий ресурс роботи світильників в 25 000 годин.
Гарантія 2 роки.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Світловий потік | 620 лм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 см |
| Діаметр | 190 см |
| Ширина | 250 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 1 992 ₴







