Новинка

Накладний поворотний світильник Feron ML382 чорний
- В наявності
- Код: 40231
1 384 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник Feron ML382 чорний - накладний подвійний світильник з декоративним кільцем акриловим. Може використовуватись для основного та інтер'єрного освітлення житлових приміщень, кафе, ресторанів, готелів тощо.
Особливості та переваги моделі:
Управління світлом. Моделі оснащені патронами GU10, так що ви можете вибирати лампу для нього і таким чином корувати яскравістю і колірною температурою світіння.
Дизайн. Корпус світильника із вставкою з матового акрилового полімеру створює ефект м'якого декоративного свічення при увімкненому світильнику.
Естетичність конструкції. Плафони мають знімне кільце, що фіксує, що перекриває контури лампи. Завдяки цьому вони виглядають цільною конструкцією без зайвих елементів та зазорів.
Зручний монтаж. Має простий монтаж та надійну фіксацію. Оснащені клемними колодками для швидкого та зручного підключення світильника до мережі живлення.
Заземлення. Світильник має захисне заземлення, яке відповідає українським та європейським стандартам електробезпеки.
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії
Особливості та переваги моделі:
Управління світлом. Моделі оснащені патронами GU10, так що ви можете вибирати лампу для нього і таким чином корувати яскравістю і колірною температурою світіння.
Дизайн. Корпус світильника із вставкою з матового акрилового полімеру створює ефект м'якого декоративного свічення при увімкненому світильнику.
Естетичність конструкції. Плафони мають знімне кільце, що фіксує, що перекриває контури лампи. Завдяки цьому вони виглядають цільною конструкцією без зайвих елементів та зазорів.
Зручний монтаж. Має простий монтаж та надійну фіксацію. Оснащені клемними колодками для швидкого та зручного підключення світильника до мережі живлення.
Заземлення. Світильник має захисне заземлення, яке відповідає українським та європейським стандартам електробезпеки.
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма | Лінійна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 см |
| Довжина | 603 см |
- Ціна: 1 384 ₴





