
Світлодіодний світильник Feron AL5000 STARLIGHT c RGB 42W
- Немає в наявності
- Код: 40254
1 732 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Smart світильник AL5000 STARLIGHT з режимом RGB-світлення в новій потужності 42W
Основні переваги нового світильника:
Оптимальна система. Модель виконана у новому оптимізованому технічному рішенні побудови плати, що не впливає на якість світлових характеристик, порівняно з моделями старого зразка.
Біле та RGB-світлення. Основною рисою світильника є наявність двох режимів світла – біле світіння та RGB-світлення. RGB-світлення має режими вибору одного із трьох кольорів світіння або постійної зміни 7 кольорів по колу.
Біле світіння регулюється не більше 3000-6500К.
Дизайн. Світильники зберігають лаконічність дизайну моделі AL5000, яка підходить до будь-якого інтер'єру та типу приміщення. Завдяки прозорим вкрапленням у плафоні та теплим та білим світлодіодам забезпечується ефект мерехтіння (зоряного неба) при увімкненому світильнику.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник дозволяє заощадити до 85% електроенергії, порівняно з використанням звичайної люстри.
Рівномірне світіння. Нове технічне рішення зберігає однорідність світильника без темних зон.
Функція пам'яті Останні налаштування яскравості та колірної температури використовуються при увімкненні світильника.
Гарантійний термін 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії
Основні переваги нового світильника:
Оптимальна система. Модель виконана у новому оптимізованому технічному рішенні побудови плати, що не впливає на якість світлових характеристик, порівняно з моделями старого зразка.
Біле та RGB-світлення. Основною рисою світильника є наявність двох режимів світла – біле світіння та RGB-світлення. RGB-світлення має режими вибору одного із трьох кольорів світіння або постійної зміни 7 кольорів по колу.
Біле світіння регулюється не більше 3000-6500К.
Дизайн. Світильники зберігають лаконічність дизайну моделі AL5000, яка підходить до будь-якого інтер'єру та типу приміщення. Завдяки прозорим вкрапленням у плафоні та теплим та білим світлодіодам забезпечується ефект мерехтіння (зоряного неба) при увімкненому світильнику.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник дозволяє заощадити до 85% електроенергії, порівняно з використанням звичайної люстри.
Рівномірне світіння. Нове технічне рішення зберігає однорідність світильника без темних зон.
Функція пам'яті Останні налаштування яскравості та колірної температури використовуються при увімкненні світильника.
Гарантійний термін 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 72 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність | 42 Вт |
| Світловий потік | 3360 лм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 455 мм |
| Матеріал каркасу | метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Круглий |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Основні | |
| Колірна температура світла | 3000К-4500К-6500К + RGB |
- Ціна: 1 732 ₴






