Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SMART світильник AL5300 в нових потужностях та новому технічному виконанні
Оптимальна система. Модель виконана у новому оптимізованому технічному рішенні побудови плати, що не впливає на якість світлових характеристик, порівняно з моделями старого зразка.
Дизайн. Світильники мають таку ж бічну окантовку у вигляді декоративного різьблення, що і попередні моделі AL5300 і є характерною рисою даної моделі. Завдяки прозорим вкрапленням у плафоні та теплим та білим світлодіодам забезпечується ефект мерехтіння (зоряного неба) при увімкненому світильнику.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник дозволяє заощадити до 85% електроенергії, порівняно з використанням звичайної люстри.
Рівномірне світіння. Нове технічне рішення зберігає однорідність світильника без темних зон.
Функція пам'яті Останні налаштування яскравості та колірної температури використовуються при увімкненні світильника.
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії
Оптимальна система. Модель виконана у новому оптимізованому технічному рішенні побудови плати, що не впливає на якість світлових характеристик, порівняно з моделями старого зразка.
Дизайн. Світильники мають таку ж бічну окантовку у вигляді декоративного різьблення, що і попередні моделі AL5300 і є характерною рисою даної моделі. Завдяки прозорим вкрапленням у плафоні та теплим та білим світлодіодам забезпечується ефект мерехтіння (зоряного неба) при увімкненому світильнику.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник дозволяє заощадити до 85% електроенергії, порівняно з використанням звичайної люстри.
Рівномірне світіння. Нове технічне рішення зберігає однорідність світильника без темних зон.
Функція пам'яті Останні налаштування яскравості та колірної температури використовуються при увімкненні світильника.
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 35 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 2800 лм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 см |
| Діаметр | 395 см |
| Основні | |
| Колірна температура світла | 2500К-4000К-6500К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 1 470 ₴






