
Світлодіодний світильник Feron AL3005-O 12W 4000К
- Немає в наявності
- Код: 40196
147 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний накладний неповоротний світильник ЖКГ Feron AL3005-О 12W 4000К.
Світильники для освітлення парадних та сходових прольотів житлових будинків, підсобних, складських, виробничих, адміністративних та інших приміщень, об’єктів сфери ЖКГ тощо.
Корпус з міцного вогнетривкого пластику забезпечує стійкість до механічного впливу, високих та низьких температур. Пластик світильника не підтримує горіння.
Ступінь пило- та вологозахисту IP65 унеможливлює негативний вплив підвищеної вологості та пилу.
Якісний драйвер та сучасні електронні комплектуючі забезпечують стабільну роботу світильників при перепадах напруги.
Для моделей овальної форми вибрані корпуси з необхідними розмірами, що збільшуються з кожним рівнем потужності. Лабораторні дослідження довели, що менші розміри корпусу в більших потужностях призводять до надмірного перегріву світлодіодів.
Меньше витрат. Забезпечують економію електроенергії до 90% у порівнянні з лампами розжарювання та галогенними лампами.
Якість світла. Рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсацій. Миттєве вмикання.
Ресурс роботи 25 000 годин.
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 12 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 180-260 |
| Світловий потік | 1080 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Овал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 46 см |
| Довжина | 196 см |
| Ширина | 94 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Вогнетривкий пластик |
- Ціна: 147 ₴





