
Світлодіодний світильник Feron AL3005-O 18W 6400К
- В наявності
- Код: 40199
184 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний неповоротний накладний світильник ЖКГ Feron AL3005-О 18W 6400К.
Світильники для освітлення парадних та сходових прольотів житлових будинків, підсобних, складських, виробничих, адміністративних та інших приміщень, об'єктів сфери ЖКГ тощо.
Корпус із міцного вогнетривкого пластику забезпечує стійкість до механічної дії, високих та низьких температур. Пластик світильника не підтримує горіння.
Ступінь пило- та вологозахисту IP65 унеможливлює негативний вплив підвищеної вологості та пилу.
Якісний драйвер сучасні електронні комплектуючі забезпечують стабільну роботу світильників під час перепадів напруги.
Для моделей овальної форми обрані корпуси з необхідними розмірами, що збільшуються з кожним рівнем потужності. Лабораторні дослідження показали, що менші розміри корпусу у великих потужностях призводять до надмірного перегріву світлодіодів.
Найменше витрат. Забезпечують економію електроенергії до 90% порівняно з лампами розжарювання та галогенними лампами.
Якість світла. Рівне комфортне світіння без мерехтіння та пульсацій. Миттєве увімкнення.
Ресурс роботи 25000 годин.
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії
Гарантія 12 місяців
Світильники для освітлення парадних та сходових прольотів житлових будинків, підсобних, складських, виробничих, адміністративних та інших приміщень, об'єктів сфери ЖКГ тощо.
Корпус із міцного вогнетривкого пластику забезпечує стійкість до механічної дії, високих та низьких температур. Пластик світильника не підтримує горіння.
Ступінь пило- та вологозахисту IP65 унеможливлює негативний вплив підвищеної вологості та пилу.
Якісний драйвер сучасні електронні комплектуючі забезпечують стабільну роботу світильників під час перепадів напруги.
Для моделей овальної форми обрані корпуси з необхідними розмірами, що збільшуються з кожним рівнем потужності. Лабораторні дослідження показали, що менші розміри корпусу у великих потужностях призводять до надмірного перегріву світлодіодів.
Найменше витрат. Забезпечують економію електроенергії до 90% порівняно з лампами розжарювання та галогенними лампами.
Якість світла. Рівне комфортне світіння без мерехтіння та пульсацій. Миттєве увімкнення.
Ресурс роботи 25000 годин.
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії
Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 6400К |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 18 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 180-260 |
| Світловий потік | 1620 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Овал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 46 см |
| Довжина | 228 см |
| Ширина | 103 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Вогнетривкий пластик |
- Ціна: 184 ₴





