
LED лампа настільна VIDEX VL-TF15W 20W 4100K біла
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 26905 / VL-TF15B
3 894 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Світлодіодна настільна лампа VIDEX VL-TF15R з URG <19 та сенсорним керуванням, яка призначена для забезпечення комфортних та сприятливих умов у вашому приміщенні. У настільній лампі, незважаючи на традиційні характеристики, реалізовано нові сучасні технології. Завдяки унікальній здатності налаштовувати освітлення, цей пристрій стане незамінним помічником для людей, які багато часу проводять за робочим столом.
Завдяки високому індексу якості світла Ra ≤ 98, освітлені лампою предмети, їх кольори та деталі сприймаються як при освітленні природним сонячним світлом.
URG - показник дискомфорту світла. Лампа залишає менше відблисків на моніторах комп'ютерів та інших поверхнях, що відбивають. URG <19 - світло м'яке та рівне. Не викликає роздратування та втоми очей. Колірна температура – 4100К нейтральна. Світлодіодна лампа висвітлює без мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Ніякого ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання немає.
Конструкція дозволяє обертати корпус на 170°, та розсіювач на 180°, це в свою чергу дуже зручно та економить робоче місце вдень і зручна для експлуатації та транспортування. Кут розсіювання світла у цій настільній лампі становить 120°. Лампа має досить велику підставку для максимальної стійкості у будь-якому положенні плафона. Ефективний та надійний світлодіодний світильник буде служити довго, що підтверджується 2-річною гарантією.
Увімкнення та вимкнення світлодіодної лампи здійснюється за допомогою сенсорної кнопки "Вкл/Вимк" або швидко провести рукою над сенсором.
Сансорна кнопка "Таймер" дозволяє активувати функцію автоматичного вимикання лампи через 45 хвилин. По завершенні 45 хв. лампа вимкнеться.
За допомогою кнопки «Авто» здійснюється автоматичне регулювання рівня яскравості лампи. Світлодіодна лампа автоматично встановить найбільш комфортний рівень яскравості відповідно до освітленості приміщення.
Для увімкнення та вимкнення нічного світильника використовується кнопка "Нічний режим". Яскравість регулюється повільним жестом рукою над сенсором або кнопкою "Нічний режим".
Адаптер надається в комплекті.
Гарантійний термін 24 місяці
Завдяки високому індексу якості світла Ra ≤ 98, освітлені лампою предмети, їх кольори та деталі сприймаються як при освітленні природним сонячним світлом.
URG - показник дискомфорту світла. Лампа залишає менше відблисків на моніторах комп'ютерів та інших поверхнях, що відбивають. URG <19 - світло м'яке та рівне. Не викликає роздратування та втоми очей. Колірна температура – 4100К нейтральна. Світлодіодна лампа висвітлює без мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Ніякого ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання немає.
Конструкція дозволяє обертати корпус на 170°, та розсіювач на 180°, це в свою чергу дуже зручно та економить робоче місце вдень і зручна для експлуатації та транспортування. Кут розсіювання світла у цій настільній лампі становить 120°. Лампа має досить велику підставку для максимальної стійкості у будь-якому положенні плафона. Ефективний та надійний світлодіодний світильник буде служити довго, що підтверджується 2-річною гарантією.
Увімкнення та вимкнення світлодіодної лампи здійснюється за допомогою сенсорної кнопки "Вкл/Вимк" або швидко провести рукою над сенсором.
Сансорна кнопка "Таймер" дозволяє активувати функцію автоматичного вимикання лампи через 45 хвилин. По завершенні 45 хв. лампа вимкнеться.
За допомогою кнопки «Авто» здійснюється автоматичне регулювання рівня яскравості лампи. Світлодіодна лампа автоматично встановить найбільш комфортний рівень яскравості відповідно до освітленості приміщення.
Для увімкнення та вимкнення нічного світильника використовується кнопка "Нічний режим". Яскравість регулюється повільним жестом рукою над сенсором або кнопкою "Нічний режим".
Адаптер надається в комплекті.
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колірна температура | 4100K |
| Матеріал каркасу | Алюміній, пластик, акрил |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 110~240 В |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Якість світла | > 98 Ra |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Світловий потік | 1000 Lm |
| Температура світла | 4100k |
| Кут розсіювання | 120° |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 601 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Діаметр | 162 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1500г |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Максимальна сила струму | 150mA |
- Ціна: 3 894 ₴

