
LED світильник лінійний VIDEX 100W 1,2М 5000K
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 26703 / VL-BN-100125
990 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED світильник лінійний VIDEX 100W 1,2М 5000K - призначений для освітлення офісних, виробничих приміщень, громадських установ, торгових площ. Може використовуватися практично в будь-якому інтер'єрі, не займаючи зайвого місця, доповнюючи його. Світлодіодний лінійний світильник дозволяє економити до 60% енергії в порівнянні з традиційними люмінесцентними лампами. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов'язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. Простий у монтажі та підключенні. У комплекті клемна колодка.
Світлодіодний лінійний світильник не містить ртуті. Алюмінієвий корпус із збільшеною товщиною допомагає уповільнити деградацію світлодіодів і значно продовжує термін служби світильника. Світлодіоди всередині розміщені під кутом, що дозволяє досягти рівномірного розподілу світла без темних зон. Чи не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів. Усі світильники відрізняються своєю екологічністю.
Має світловіддачу - 100Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 10000Лм. Під час роботи світильника немає мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 120°, що дозволяє якісно висвітлити приміщення. Розсіювач не жовтіє у процесі експлуатації.
Стійкий до великої кількості включення та вимикання (100000). Ресурс роботи - 30 000 годин При виготовленні використовуються лише безпечні матеріали.
При підключенні безпосередньо до мережі забезпечить стабільну роботу під час перепадів напруги. Робоча напруга 95-265В.
Гарантійний термін 24 місяці.
Світлодіодний лінійний світильник не містить ртуті. Алюмінієвий корпус із збільшеною товщиною допомагає уповільнити деградацію світлодіодів і значно продовжує термін служби світильника. Світлодіоди всередині розміщені під кутом, що дозволяє досягти рівномірного розподілу світла без темних зон. Чи не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів. Усі світильники відрізняються своєю екологічністю.
Має світловіддачу - 100Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 10000Лм. Під час роботи світильника немає мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 120°, що дозволяє якісно висвітлити приміщення. Розсіювач не жовтіє у процесі експлуатації.
Стійкий до великої кількості включення та вимикання (100000). Ресурс роботи - 30 000 годин При виготовленні використовуються лише безпечні матеріали.
При підключенні безпосередньо до мережі забезпечить стабільну роботу під час перепадів напруги. Робоча напруга 95-265В.
Гарантійний термін 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 600 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Застосування освітлення | Для медичних установ, Для навчальних закладів, Для торгових площ, Для виставкових залів, Для офісних приміщень |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Полікарбонат |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Потужність | 100 Вт |
| Робоча напруга (В) | 85-265 |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Прямокутна |
| Характеристики випромінювання | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Розміри | |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін служби | 30000 років |
- Ціна: 990 ₴
- Спосіб упаковки: 1шт в упаковці



