Новинка

LED Світильник архітектурний AR082G IP54 VIDEX E27x2
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 27005/ VL-AR082G
1 382 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
LED Світильник архітектурний IP54 VIDEX E27x2 - високо-технологічне джерело світла. Використовується для архітектурного підсвічування фасадів будівель, споруд, парканів, балконів, терас тощо. Має високий рівень стійкості до зовнішнього впливу. Після монтажу не потребує обслуговування протягом усього періоду експлуатації.
Як джерело світла використовується одна лампочка з цоколем E27x2 і максимальною потужністю 50W x 2.
Довговічний, має високий рівень захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник має високий захист від ударів і високий рівень пилу - і вологозахисту. Ступінь захисту ІР54 не допускає попадання частинок бруду і крапель води всередину світильника.
При виготовленні використовуються лише безпечні матеріали.
Гарантія 2 роки
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії
Як джерело світла використовується одна лампочка з цоколем E27x2 і максимальною потужністю 50W x 2.
Довговічний, має високий рівень захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник має високий захист від ударів і високий рівень пилу - і вологозахисту. Ступінь захисту ІР54 не допускає попадання частинок бруду і крапель води всередину світильника.
При виготовленні використовуються лише безпечні матеріали.
Гарантія 2 роки
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1200 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Цоколь | E27 |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Діаметр | 10.8 см |
| Ширина | 16.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Лампочка в комплекті | Ні |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
- Ціна: 1 382 ₴




