Новинка

Накладний світильник на підвісі Feron ML375 чорний
- В наявності
- Код: 40234
3 878 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладні світильники на підвісі під лампу MR-16 GU10 доповнюють асортимент світильників для акцентного освітлення.
Накладні світильники на підвісах із чотирма та п'ятьма плафонами з декоративним елементом – декоративне акрилове кільце. Можна використовувати для основного та інтер'єрного освітлення житлових приміщень, кафе, ресторанів, готелів тощо.
Особливості моделі:
Управління світлом. Плафони оснащені патронами GU10, тому ви можете вибирати лампу для нього, і таким чином управляти яскравістю і колірною температурою світіння.
Дизайн. Корпус світильника із вставкою з матового акрилового полімеру створює ефект м'якого декоративного свічення при віконному світильнику.
Естетичність конструкції. Плафони мають знімне кільце, що фіксує, що перекриває контури лампи. Завдяки цьому вони виглядають цільною конструкцією без зайвих елементів та зазорів.
Зручний монтаж. Має простий монтаж та надійну фіксацію. Оснащені клемними колодками для швидкого та зручного підключення світильника до мережі живлення.
Заземлення. Світильник має захисне заземлення, яке відповідає українським та європейським стандартам.
Гарантійний термін 12 місяців.
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії
Накладні світильники на підвісах із чотирма та п'ятьма плафонами з декоративним елементом – декоративне акрилове кільце. Можна використовувати для основного та інтер'єрного освітлення житлових приміщень, кафе, ресторанів, готелів тощо.
Особливості моделі:
Управління світлом. Плафони оснащені патронами GU10, тому ви можете вибирати лампу для нього, і таким чином управляти яскравістю і колірною температурою світіння.
Дизайн. Корпус світильника із вставкою з матового акрилового полімеру створює ефект м'якого декоративного свічення при віконному світильнику.
Естетичність конструкції. Плафони мають знімне кільце, що фіксує, що перекриває контури лампи. Завдяки цьому вони виглядають цільною конструкцією без зайвих елементів та зазорів.
Зручний монтаж. Має простий монтаж та надійну фіксацію. Оснащені клемними колодками для швидкого та зручного підключення світильника до мережі живлення.
Заземлення. Світильник має захисне заземлення, яке відповідає українським та європейським стандартам.
Гарантійний термін 12 місяців.
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма | Лінійна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 800 мм |
| Довжина | 1303 мм |
| Діаметр | 70 мм |
- Ціна: 3 878 ₴





