
Світлодіодна лампа Feron LB-434 6W G9 4000K
- Готово до відправки
- Код: 38147
137 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа Feron LB-434 6W G9 4000K-капсульні світлодіодні лампи високої потужності
Особливості моделі:
Більше світла. Одні із найпотужніших капсульних ламп на ринку світлотехніки. Ефективні світлодіоди забезпечують високий рівень енергоефективності – 92-106Лм/Вт.
Керамічний корпус. Корпус виготовлений з керамічної основи, що дозволяє забезпечити необхідне тепловідведення.
Надійний драйвер. Лампа 6Вт оснащена IC-драйвером та стабільно працює і не змінює свій світловий потік при перепадах напруги.
Якісне світло. Лампи забезпечують комфортне світло без пульсацій (коефіцієнт пульсацій <5%).
Коефіцієнт кольору Ra>80.
Матеріал корпусу: пластик+кераміка
Розсіювач: прозорий
Гарантія 1 рік.
Ресурс роботи складає 30 000 годин.
Лампа є аналогом капсульних галогенних ламп типу G9 для вбудовуваних світильників. Також є аналогом лампи розжарювання потужністю 50W. Корпус виготовлений з термостійкого пластику та кераміки, який не змінює своїх експлуатаційних та естетичних властивостей у процесі експлуатації. Має тривалий ресурс роботи, що становить 30 000 годин. Може використовуватися як для основного, так і для декоративного підсвічування у світильниках, що вбудовуються.
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії
Особливості моделі:
Більше світла. Одні із найпотужніших капсульних ламп на ринку світлотехніки. Ефективні світлодіоди забезпечують високий рівень енергоефективності – 92-106Лм/Вт.
Керамічний корпус. Корпус виготовлений з керамічної основи, що дозволяє забезпечити необхідне тепловідведення.
Надійний драйвер. Лампа 6Вт оснащена IC-драйвером та стабільно працює і не змінює свій світловий потік при перепадах напруги.
Якісне світло. Лампи забезпечують комфортне світло без пульсацій (коефіцієнт пульсацій <5%).
Коефіцієнт кольору Ra>80.
Матеріал корпусу: пластик+кераміка
Розсіювач: прозорий
Гарантія 1 рік.
Ресурс роботи складає 30 000 годин.
Лампа є аналогом капсульних галогенних ламп типу G9 для вбудовуваних світильників. Також є аналогом лампи розжарювання потужністю 50W. Корпус виготовлений з термостійкого пластику та кераміки, який не змінює своїх експлуатаційних та естетичних властивостей у процесі експлуатації. Має тривалий ресурс роботи, що становить 30 000 годин. Може використовуватися як для основного, так і для декоративного підсвічування у світильниках, що вбудовуються.
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут свічення | 270 град. |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 6 Вт |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Капсула |
| Цоколь | G9 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 63 мм |
| Діаметр | 18 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал корпусу | Кераміка, Пластик |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 550 лм |
- Ціна: 137 ₴


