
Викрутка індикатор напруги 100-500V LEMANSO 4.0x190мм LTL10073
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 87005 / LTL10073
30 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Викрутка індикатор напруги - це пристрої, що дозволяють швидко і безпечно перевіряти напругу змінного струму.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова |
| Довжина | 190 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Стан | Новий |
| Функції | Індикатор низького заряду |
| Основна | |
| Діапазон робочих температур | -10°C +50°C |
| Перевірка змінного напруги ( контактний метод) | 100-1000V |
| Частота струму мережі | 50-500 Hz |
- Ціна: 30 ₴

