
Кронштейн для вуличного ліхтаря на стовб або стіну Videx(попереднє замовлення)
- В наявності
- Код: 27191 / VL-SLF-B
295 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кронштейн для автономного вуличного ліхтаря VL-SLSO-305 та VL-SLE15-506.
Габарити виробу:
Висота – 280 мм
Товщина – 70 мм
Ширина – 110 мм
Діаметр труби – 46 мм
Габарити виробу:
Висота – 280 мм
Товщина – 70 мм
Ширина – 110 мм
Діаметр труби – 46 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 28 см |
| Діаметр | 4.6 см |
| Ширина | 11 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування освітлення | Для освітлення вулиць, парків |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення по мобільності | Стаціонарне |
- Ціна: 295 ₴



