
Світлодіодній світильник Feron AL6030 GRAND COLOR 60W з RGB
- В наявності
- Код: 40247
3 142 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
SMART світильник з RGB світінням
СФЕРА ВИКОРИСТАННЯ
житлові приміщення, кафе, ресторани, готелі та ін.
ПЕРЕВАГИ
Оптимальна система. Модель виконана у новому оптимізованому технічному рішенні побудови плати, що не впливає на зміну світлових характеристик, порівняно з іншими моделями.
Біле та RGB-світлення. Основною рисою світильника є наявність двох режимів світла – біле світіння та RGB-світлення. Біле світіння регулюється не більше 3000-6000К. RGB-свічення має режими вибору одного з 7 статичних кольорів світіння або поступове перемикання 7 динамічних режимів з можливістю регулювання швидкості.
Дизайн. Має стильний, сучасний і незвичайний футуристичний дизайн, у вигляді округлих сот, що робить цей світильник окремим елементом інтер'єру та його прикрасою.
Рівномірне світіння. Нове технічне рішення зберігає однорідність світильника без темних зон.
Функція пам'яті Останні налаштування яскравості та колірної температури використовуються при увімкненні світильника.
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 60 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Діаметр | 500 мм |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Матеріал каркасу | метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Світловий потік | 4500 |
| Стан | Нове |
| Стиль виготовлення | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Круглий |
| Основні | |
| Колірна температура | 3000-4500-6500K+RGB |
- Ціна: 3 142 ₴






