
LED світильник безрамковий круглий VIDEX 33W 4100K
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 25144 / VL-DLFR-334
742 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED світильник безрамковий круглий VIDEX 33W 4100K
Світильник, що вбудовується VIDEX - є джерелом якісного освітлення і споживає набагато менше електроенергії. Він не нагрівається і тому чудово поєднується з підвісними або натяжними стелями, а монтаж не викличе труднощів навіть у непрофесіонала. Мають сучасний дизайн. Усі світильники відрізняються своєю екологічністю. Регульований механізм кріплення забезпечує максимальну зручність при монтажі світильника. Світильники поставляються у зібраному вигляді, разом із скобами кріплення. Готові до встановлення прямо із упаковки. До комплекту додається клемна колодка. Після монтажу не потребує обслуговування протягом усього періоду експлуатації.
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4100K |
| Кут розсіювання | 160 град. |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Потужність | 33 Вт |
| Робоча напруга (В) | 85-265 |
| Світловий потік | 3300 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 см |
| Діаметр | 226 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр врізного отвору | 65-200 mm |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коефіцієнт потужності | 0.6 |
| Максимальна сила струму | 250 |
| Форма | Круглий |
| Основні | |
| Енергоефективність | 100 Lm/W |
| Частота | 50/60Hz |
| Якість світла | Ra >80 |
| ресурс Роботи | 35000 рік |
- Ціна: 742 ₴
- Спосіб упаковки: 20шт в коробі



