
Розетка Lemanso з заземл. контактом на DIN-рейку
- Немає в наявності
- Код: 49700/LM688
85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Предназначена для установки в распределительный щит и служит для подключения переносного светильника или электрического инструмента малой мощности во время профилактических и ремонтных работ в электрической сборке по месту установки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Заземлення | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал, Сталь |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 62.5 мм |
| Ширина | 44.5 мм |
| Осноаная | |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
- Ціна: 85 ₴



