
Тумблер Lemanso LSW30 6pin малий з фіксацією 3 полож. ON- OFF-ON / MTS-203
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12057/LSW30
22 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумблер Lemanso LSW30 6pin малий з фіксацією 3 полож. ON- OFF-ON / MTS-203
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Алгоритм роботи | ON-OFF-ON |
| Довжина ручки | 11 мм |
| Додаткова кришка | Ні |
| Кількість контактів | 6 |
| Кількість робочих положень | 3 |
| Матеріал ручки | метал |
| Напруга | 220 В |
| Підсвічування | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Форма контактів | Плоскі |
| Фіксація положення | Так |
| Розміри корпусу | |
| Висота | 9.5 мм |
| Довжина | 12.7 мм |
| Ширина | 13.2 мм |
- Ціна: 22 ₴

