АСН-300Н - це новий релейний стабілізатор напруги, призначений для роботи з побутовими електроприладами з потужністю споживання до 300 Вт (пусковою до 900 Вт) і забезпечує контроль напруги мережі і регулювання вихідної напруги. Дана модель стабілізатора має ряд особливостей, серед яких: розширений діапазон вхідної напруги (130 В-280 В) і настінний монтаж. Перша особливість дозволяє забезпечити роботу побутових приладів при сильно занижених напругах мережі, а друга - позбавляє від необхідності монтажу додаткових полиць для установки стабілізатора. Як і інші моделі стабілізаторів АСН, дана модель забезпечує індикацію вхідної та вихідної напруги, а також потужності, споживаної підключеним приладом.
Реле, які використовуються в АСН, відключають навантаження за 4-5 мс. Час реакції електроніки - значно менший, і вирішальним є час спрацьовування реле. Тому, якщо поставити відсікач на квартиру або будинок, то при аварії він відключить побутові пристрої, але пізніше ніж стабілізатор.
Відключення навантаження також залежить від алгоритму програми. Наприклад, при короткому імпульсі менше 1 мс більшість відсікачів вимикають навантаження, але за цей час реле не встигає розімкнутися і розмикається пізніше, а високовольтний імпульс встигає пройти. У стабілізаторі такі імпульси згладжуються (поглинаються) варисторним захистом з часом спрацьовування 25 нс. і фільтруються автотрансформатором, а навантаження не вимикається.
Інтернет магазин рекомендує використовувати стабілізатор напруги АСН-300Н для захисту котлів опалення та LED телевізорів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LVT |
| Країна виробник | Україна |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідний струм, не більше | 1 А |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 130 В |
| Номінальна потужність | 0.3 кВт |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Точність вимірювання +/- | 6.5 % |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 192 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
- Ціна: 3 210 ₴




