
Бокс внутрішній 18-ти модульний Viko Lotus
- Готово до відправки
- Код: 90912018
745 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бокс внутрішній пластиковий з кришкою ViKO Lotus. Комплектується металевою DIN-рейкою та шиною заземлення.Розміри: 220х390х104.Глибина утоплення:74.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viko |
| Країна виробник | Туреччина |
| Варіант установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип корпусу | Щит монтажний |
| Тип монтажу | Вбудовуваний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Конструктивні особливості | |
| Введення кабелю | Через підставу шафи, Через бічні стінки шафи |
| Кількість відсіків | 1 |
| Кількість модулів | 18 |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 220 мм |
| Глибина | 104 мм |
| Робоча глибина (мм) | 74 |
| Ширина | 390 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шафи | Білий |
| Поставка шафи | В зібраному вигляді |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Шина заземлення, DIN -рейка |
| Матеріал корпусу | Непальний пластик |
| Колір дверей | Білі |
- Ціна: 745 ₴

