
Бокс зовнішній 1-2 модульний Viko Lotus
- Немає в наявності
- Код: 90914001
40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бокс зовнішній пластиковий без кришки ViKO Lotus із вбудованою пластиковою DIN-рейкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viko |
| Країна виробник | Туреччина |
| Варіант установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип корпусу | Щит монтажний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Конструктивні особливості | |
| Введення кабелю | Через підставу шафи |
| Кількість відсіків | 1 |
| Кількість модулів | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 140 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шафи | Білий |
| Поставка шафи | В зібраному вигляді |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Непальний пластик |
| Колір дверей | Білі |
- Ціна: 40 ₴

