Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лаконічний та мінімалістичний дизайн світильників чудово підійде для оздоблення сучасних інтер’єрів в квартирах та будинках, в приміщеннях кафе, ресторанів, готелів та інше.
Можуть використовуватися в якості як основного освітлення, так і для створення світлових акцентів в певних ділянках приміщення, чи на окремих предметах інтер’єру.
Особливості світильників DL2911:
Монтаж в різні види стель. Можуть встановлюватися як в підвісні, так і в натяжні стелі.
Якість конструкції. Корпус світильників виконаний з алюмінію та акрилу.
Гарантія 1 рік.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | Дванадцять, 220~240 В |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр | 95 мм |
| Діаметр врізного отвору | 65 мм |
- Ціна: 229 ₴







