
Вбудований світильник Feron CD834 з LED підсвічуванням
- Немає в наявності
- Код: 01853
197 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Вбудований світильник зі світлодіодним підсвічуванням
Особливістю моделі є напилення основи світильника дрібними блискітками та нанесений на неї абстрактний візерунок. При увімкненому світлі така основа створює ефект мерехтіння дорогоцінного каміння.
Відмінною рисою моделі є підсвічення корпусу за допомогою світлодіодної стрічки по периметру світильника. Завдяки такій особливості, світильник можна використовувати у якості як основного так і декоративного освітлення.
Переваги моделі:
Два джерела світла. Світильник оснащений світлодіодною стрічкою по периметру та патроном GX 5.3, що дозволяє підключати друге джерело світла – лампу MR16
Роздільне вмикання. Лампу та підсвітку можна підключати та вмикати окремо одна від одної. Світлодіоди світильника можуть працювати без включення лампи.
Монтаж в різні види стель. Може встановлюватись як в підвісні так і в натяжні стелі.
Гарантія 1 рік
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Колір | Сірий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Напруга мережі | Дванадцять, 220~240 В |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Діаметр врізного отвору | 60 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 197 ₴





