
Рамка накладного монтажу безрамкового квадратного світильника VIDEX (VL-DLFS-33SF) попереднє замовлення
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 27055/VL-DLFS-33SF
121 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
VIDEX VL-DLFS-33SF -рамка для накладного монтажу вбудованих (врізних) квадратних світильників. Простими діями рамка дозволяє модернізувати вбудований світильник і використовувати його в якості накладного. Кріпиться вона на будь-яку тверду та рівну поверхню (стіна, стеля, меблі та ін.), що збільшує варіанти для монтажу, а отже і для встановлення освітлення за допомогою світильника. Рамка має достатню кількість отворів для надійної фіксації до поверхні.
Дана модель розроблена для світильника VIDEX VL-DLFS-334.
Рамка виготовлена з міцного пластику (поліпропілену). Легка та надійна конструкція.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32 см |
| Довжина | 233 см |
| Ширина | 233 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 121 ₴
- Спосіб упаковки: 40шт в коробі



