
Рамка накладного монтажу безрамкового квадратного світильника VIDEX (VL-DLFS-24SF) попереднє замовлення
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 27056/VL-DLFS-24SF
87 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
VIDEX VL-DLFS-24SF - рамка для накладного монтажа встроенных (врезных) квадратных светильников. Простыми действиями рамка позволяет модернизировать встроенный светильник и использовать его в качестве накладного. Крепится она на любую жесткую и ровную поверхность (стена, потолок, мебель и др.), что увеличивает варианты для монтажа, а следовательно и для установки освещения с помощью светильника. Рамка имеет достаточное количество отверстий для надежной фиксации к поверхности.
Данная модель предназначена для светильника VIDEX VL-DLFS-244.
Рамка изготовлена из прочного пластика (полипропилена). Легкая и надежная конструкция.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32 см |
| Довжина | 179 см |
| Ширина | 179 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 87 ₴
- Спосіб упаковки: 90шт в коробі



