
Настінний накладний світильник Feron ML380 чорний
- Готово до відправки
- Код: 40244
699 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Накакладний світильник-бра Feron ML380 під лампу MR16 GU10 є частиною серіі акцентних світильників Feron за допомогою яким можна легко створювати єдиний світлодизайн житлових, торгівельних та адміністративних приміщень, кафе та ресторанів, виставкових залів, галерей та ін.
Корпус світильника оснащено вставкою з матового акрилового полімеру що створює ефект м'якого декоротивного свічення у ввімкненому стані.
Особливість моделі Feron ML380 полягає рухливості плафону а отже саме можливості керувати напрямом світла. Корпус можна обертати на 180 градусів по горизонталі та 330 градусів по вертикалі.
Враховуючи це світильник можна використовувати в якості як основного, так і акцентного освітлення , самостійно обирати лампу для нього, і таким чином керувати яскравістю та температурою свічення.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал, Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Ширина | 117 мм |
- Ціна: 699 ₴








