
Перемикач Lemanso LSW03 великий із підсв. /(білий пластик) / KCD2-201N-2S
- Готово до відправки
- Код: 12008/ LSW03
35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перемикач Lemanso LSW03 - перемикач великий з підсвічуванням 4Pin ON-OFF (білий пластик)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Колір кнопки | Червоний |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість кнопок | 1 шт. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Напруга | 250 В |
| Номінальна сила струму | 15 А |
| Підсвічування | Так |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Форма кнопки | Прямокутна |
| Фіксація положення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 32 мм |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 35 ₴

